O firmie

IT jest naszą pasją

Kilka słów o nas

Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w świadczeniu usług teleinformatycznych po stronie Klienta. Działamy niemalże na całym terenie województwa łódzkiego. Nasi informatycy dojeżdżają na każde wezwanie do miast takich jak Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice oraz Łódź. Z każdym miesiącem grono naszych informatyków stale się powiększa. Nasz zespół składa się z doświadczonych informatyków, specjalistów w zakresie administracji systemami CMS, sprzedażowymi, hotelarskimi, zarządzania stacjami roboczymi, budowy i administracji sieci komputerowych, serwisowania komputerów, systemów monitoringu.

Wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferując kompleksowe usługi informatyczne najwyższej jakości, profesjonalne, nowoczesne rozwiązania gwarantujące ciągłość pracy Państwa systemów. Jesteśmy w stanie zagwarantować niemalże natychmiastową pomoc techniczną nawet w ciągu 10 minut od zgłoszenia awarii. Nasi informatycy są do Państwa dyspozycji niemalże 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty abonamentowej, która przynosi tylko i wyłącznie niskie koszty i pełną obsługę techniczno-informatyczną.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to młodzi wykwalifikowani specjaliści z rożnych dziedzin IT
Paweł
Paweł

CEO, Programista

Angelika
Angelika

Specjalista ds SEO, Copywriter

Dawid
Dawid

Senior Developer, Programista

Piotr
Piotr

Programista, Grafik

animationanimation

Twoja wizja, nasz plan..

Dzięki technologii życie ma stawać się lepsze - mówi. - Bez względu na to,w co wierzysz, technologia powinna ci służyć, nie szkodzić..
animationanimation