O firmie

IT jest naszą pasją

Kilka słów o nas

Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w świadczeniu usług teleinformatycznych po stronie Klienta. Działamy niemalże na całym terenie województwa łódzkiego. Nasi informatycy dojeżdżają na każde wezwanie do miast takich jak Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice oraz Łódź. Z każdym miesiącem grono naszych informatyków stale się powiększa. Nasz zespół składa się z doświadczonych informatyków, specjalistów w zakresie administracji systemami CMS, sprzedażowymi, hotelarskimi, zarządzania stacjami roboczymi, budowy i administracji sieci komputerowych, serwisowania komputerów, systemów monitoringu. 

Wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferując kompleksowe usługi informatyczne najwyższej jakości, profesjonalne, nowoczesne rozwiązania gwarantujące ciągłość pracy Państwa systemów. Jesteśmy w stanie zagwarantować niemalże natychmiastową pomoc techniczną nawet w ciągu 10 minut od zgłoszenia awarii. Nasi informatycy są do Państwa dyspozycji niemalże 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty abonamentowej, która przynosi tylko i wyłącznie niskie koszty i pełną obsługę techniczno-informatyczną.

 1. thumb
  Jul, 2018
  Wyróżnia nas szybka reakcja na zgłoszone problemy

  Gwarantujemy doskonały kontakt i błyskawiczną pomoc zdalną. Jesteśmy zawsze na czas. Działamy precyzyjnie. Indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego Klienta. 

  Ciągłość działania infrastruktury informatycznej jest w dzisiejszych czasach kluczowa w prowadzeniu biznesu. Dane przechowywane w formie elektronicznej są najczęściej główną wartością firmy i każda przerwa w dostępie do nich przekłada się na straty finansowe. 

  Podpisując umowę o świadczenie stałej obsługi informatycznej zyskujecie Państwo dostęp do specjalistycznej wiedzy, umiejętności oraz najnowszych technologii, niezbędnych do sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół to młodzi wykwalifikowani specjaliści z rożnych dziedzin IT
Paweł Furmańczyk
Paweł Furmańczyk

CEO, Programista

Angelika Peter
Angelika Peter

Specjalista ds SEO, Copywriter

Dawid Ciechanowski
Dawid Ciechanowski

Senior Developer, Programista

Maciej Stępień
Maciej Stępień

Fotograf, Grafik

animationanimation

Twoja wizja, nasz plan..

Dzięki technologii życie ma stawać się lepsze - mówi. - Bez względu na to,w co wierzysz, technologia powinna ci służyć, nie szkodzić..
animationanimation