Oferta usług informatyczny

Nasze doświadczenia pozwalają nam wspierać zarówno małe podmioty jak i te duże. Znamy się na profesjonalnym doradztwie oraz doborze odpowiednich rozwiązań do potrzeb naszych klientów. Podejmujemy się wyzwań zarówno w zakresie usług jak i sprzedaży produktów z branży IT a także szkoleń pracowników. Oferujemy kasy fiskalne, sprzęt it. Specjalizujemy się w kompleksowej opiece informatycznej. Oferujemy opiekę serwisową w postaci miesięcznej niskiej racie abonamentowej przez co Ty i Twoja firma macie zawsze dostęp do fachowej pomocy technicznej 365 dni w roku. W ramach naszych usług oferujemy profesjonalne wsparcie IT. Wiele firm korzysta ze starych programów i systemów, które obsługują nieaktualne procesy biznesowe.

Skorzystaj z efektywnych rozwiązań, które wesprą Twój biznes, poprzez redukcję kosztów utrzymania dotychczas wykorzystywanych rozwiązań oraz dadzą możliwość rozwoju Twojej firmy, dzięki nowym danym i rekomendacjom biznesowym oraz usprawnieniu organizacji pracy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę dla przedsiębiorców. Nasza firma oferuje kompleksowe wdrożenie RODO. Współpracujemy z Kancelarią Radców Prawnych, którzy przygotują pełną dokumentację dostosowaną do każdej firmy indywidualnie. Kompleksowa obsługa audyt oraz dokumentacja dzięki nawiązaniu współpracy z kancelarią Bogusławska & Majewska.

 
Subiekt GT i Sklep internetowy!

Subiekt GT i Sklep internetowy!

Zintegrujemy Twój sklep internetowy oraz oprogramowanie Subiekt aby Twoja praca była jeszcze bardziej prosta i przyjemna. 

Jesteśmy autoryzowanym dealerem :